1983. Hosszú vágta Werkfotó. Színes magyar-amerikai ifjúsági kalandfilm. Operatőr: Ragályi Elemér * Rendezte: Gábor Pál Főszereplők: John Savage, Kelly Reno, Bánsági Ildikó, Bács Ferenc, Dzsoko Roszics. MAFILM, Objektiv Filmstúdió. Sarkain ragasztás nyomok, felső sarkán kis törésnyommal. 18x24cm
1913 Pécel és Isaszeg környéki felvételek, gyerekek és asszonyok népviseletben, porták, tájak össz. 14 db albumlapra ragasztott, feliratozott fotó, 8x11 cm körüli méretekben,
cca 1920-1940 Vegyes csoportképek: iskolai osztályképek, levente jelvényes sapkát viselő fiúk, családi fotó; össz. 8 db kartonra kasírozott fotó, közte több Kalmár Sándor ill. Korda Sándor pesterzsébeti fényképészek műterméből. Vegyes, nagyrészt viseltes, sérült állapotban.