Hajózás, Balaton Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2875376
13805
439
Ships Balaton
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 2884908
13806
439
11000
Ships Balaton
cca 1930-1940 Balaton, Siófok, fürdőzők, Caola reklám, Szendrő István pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17,5×23 cm 2884450
13807
439
Ships Balaton
Balatoni képek vegyes tétele (fotó, rajz, metszet), különféle forrásokból 9 db modern nagyítás, 21x15 cm és 10x15 cm 2879224
13808
439
Ships Balaton
1971 Balatonfüred, Kisfaludi Strobl Zsigmond "Gyík" c. szobra az Anna Grand Hotel előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x16,5 cm 2882224
13809
439
Ships Balaton
1973 Balatonszemesen és a Balaton mellett készült fényképek, 11 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, többsége datált, 9x14 cm és 14x9 cm 2546692
13810
439
Ships Balaton
1947-1948 Balatonszárszói részletek, 13 db fotó, 6×9 cm 2833268
13811
439
Ships Balaton
Eötvös Károly: Eötvös Károly balatoni utazásai. Eötvös Károly Utazás a Balaton körül és a A balatoni utazás vége c. műveiből vál. és szerk. Kisbán Gyula. Bp., 2011., Fiesta. Kiadói kartonált papírkötés. 2809305
13812
439
Ships Balaton
Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred 1986. Szerk.: Horváth József, Kellei György, Kemény Géza, Széki Patka László. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács - Balatonfüredi Jókai Kör. Kiadói papírkötés. 2809314
13813
439
Ships Balaton
Tüskés Tibor: Szántód az Irodalomban. Szántódi Füzetek VI. hn., 1981, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés 2879253
13814
439
Ships Balaton
1972 Óbuda, hajók a rakpartnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 19x17,5 cm 2879166
13815
439
Ships Balaton
1971 Balatonfüred, móló hajókkal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm 2844904
13816
439
Ships Balaton
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. hn., 2012, Fapadoskönyv. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, volt könyvtári példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft