Olaszország 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém "Ferrara" éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal "Ferrara" medal (31mm) C:U...
Oroszország DN (1991) "Független Államok Közössége - Ukrajna / Szent Szófia-székesegyház" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1 (PP) kis karc Russia ND (1991) "Commonwealth of Independent States - Ukraine / St. Sophia's Cathedral" two-sided, gilt Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:UNC (PP) small scratch
Oroszország DN (1991) "Független Államok Közössége - Üzbegisztán / Taskent" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem (40mm) T:PP kis patina Russia ND (1991) "Commonwealth of Independent States - Uzbekistan / Tashkentl" two-sided, gilt Cu-Ni commemorative medallion (40mm) C:PP small patina
Portugália 1971. "22nd World Congress IAA Portugal / Banco Borges Irmao 1884" bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF patina, karc Portugal 1971. "22nd World Congress IAA Portugal / Banco Borges Irmao 1884" bronze commemorative medallion (80mm) C:AU,XF patina, scratch
Spanyolország 1992. "Expo '92 Sevilla" fém emlékérmek (3db/2xklf) eredeti csomagolásban (27mm; 42mm) T:AU Spain 1992. "Expo '92 Sevilla" metal commemorative medallions (3pcs/2xdiff) in their original packing (27mm; 42mm) C:AU
Svájc 2022. "Helvetia 2022 Lugano" zománcozott fém plakett, hátoldalán "OMEA" gyártói jelzéssel, eredeti, de kissé sérült "Corinphila Auktionen" karton díszdobozban (58x100mm) T:1 Switzerland 2022. "Helvetia 2022 Lugano" enamelled metal plaque with "OMEA" maker's mark on the back, in original, but little damaged "Corinphila Auktionen" cardboard box (58x100mm) C:UNC