cca 1900 Terjékfalvi Parcher Félix (1876-1933) diplomata, követ diplomata kabátja. Aranysújtásos szövet, megkímélt, jó állapotban. Parcher Félix 1898-ban mint konzuli attasé kezdte meg szolgálatát a közös külügyminisztériumban és ott rövidesen a közelkeleti kérdésekben specializálta magát. 1907-től 1918-ig a konstantinápolyi nagykövetségen teljesített szolgálatot és ott, különösen a világháború ...
cca 1930-1940 Esküvői csoportkép, a résztvevők között vitéz Tarnóy Oszkár őrnagy (később alezredes) látható egyenruhában, Macsi András pecséttel jelzett fotója, 17×23 cm
1944 Véggyulai Gyulay Katalin és Lajos Pál m. kir. repülőmérnök százados esküvője a józsefvárosi plébániatemplomban, hátoldalon feliratozott fotó Arnóth Szabó Lajos műterméből, felületén törésnyom, 17×23 cm
cca 1930-1940 Repülős katonatiszt esküvője, pecséttel jelzett fotó Macsi András budapesti műterméből, felületén törésnyom, felületén törésnyom, 17×23 cm
1944 Bp., a M. kir. 102/3. rádió elhárító század parancsnoksága által kiadott állandó kilépési, ill. kintlakási engedély (2 db), Dienstl Károly őrvezető részére
1916 Egy megtakarított óra a nemzet házának. Az új nyári időmérés történelmi emléklapja a világháború 2-ik esztendejéből. Adományozó emléklap a háborúban teljesen megrokkant hősök otthona, a Nemzet háza részére, 17x26 cm