10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Pekingi Márványhajó, szőtt vászon, XX. sz. második fele, üvegezett fakeretben, 25x37 cm / Marble Boat, Beijing, China, canvas picture, 2nd half of the 20th century, framed