1814 Helytartótanácsi rendelkezések a Munkácsi Görök-Katolikus és a Kassai Római Katolikus Püspökségek. illetve a nagyváradi Latin Szetartású Székeskáptalan részére
1817 Tudományos Gyűjtemény 1817. [I. évf.] V. kötet. Pest, 1817,Trattner Tamás János, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval, hiányzó táblával, régi bélyegzésekkel, ceruzás firkákkal.
1819 Tudományos Gyűjtemény 1819. [III. évf.] III. kötet. Pest, 1819,Trattner Tamás János, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé lapokkal, névbejegyzéssel, bélyegzéssel, laza fűzéssel.
1821 Tudományos Gyűjtemény 1821. V. évf. I. kötet. Pest, 1821,Trattner Tamás János, 132 p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült papírborítóval, kissé foltos lapokkal, a címlapon bejegyzésekkel, lapszéli szakadásokkal.
1825 Tudományos Gyűjtemény 1825. IX. évf. III. kötet. Pest, 1825,Trattner Tamás János, 128 p. Átkötött modern műbőr-kötés, körbevágott, régi intézményi bélyegzéssel, foltos címlappal és utolsó lappal, pár lap sarkán restaurációval.
1842 Pesti Hírlap 158. sz. Julius 7. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, a felső sarkain kis hiányokkal, 472-480 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, közte Emich Gusztáv újonnan felállított könyvkereskedésének reklámjával, valamint gőzhajómenetrenddel, gabonaárakkal.
1842 Pesti Hírlap 159. sz. Julius 9. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, a felső sarkain kis hiányokkal, 481-490 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gabonaárakkal.
1842 Pesti Hírlap 157. sz. Julius 3. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 465-472 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrenddel, gabonaárakkal.