1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
1910-1911 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XIX. évf. 1-20. sz. Teljes évfolyam. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, két lap hiányzik (408/409,435/436.) + 1911-1912 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XX. évf. 1-16. sz. Majdnem teljes évfolyam. 20 számban lenne teljes. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, intézményi bélyegzővel.