7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
cca 1883-1884 Münchener Bilderbogen 37. München,én., Braun & Schneider, 817-824,827,864-889 t. A táblákon gazdag képanyaggal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, az eredeti, részben hiányos borítót a kötéstáblákra kasírozták, javított, restaurált lapokkal, és közte restaurált, pótolt lapokkal.