1938 Verkehrskarte der Provinz Aosta, olaszországi idegenforgalmi prospektus, fekete-fehér fotókkal, kihajtható, színes térképpel, német nyelvű, kihajtva: 67x48 cm
1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Irredenta kiadvány, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, érdekes írásokkal. 100 p. Tűzött papírkötés, részben leváló borítóval, kisebb szakadásokkal.
1938-1943 Pásztortűz. Erdélyi irodalmi és művészeti folyóirat. XXIV. évf. 10. sz. és XXIX. évf. 4. sz. (2 db). 1938. október - 1943. április. Alapító-főszerk.: Reményik Sándor. A borítókon kis sérüléssel.
1939 Kis Magazin. Melléklet a Színházi magazin 1939. 19. és 22. számához (2 db). A címlapon Szigethy István illusztrációjával. Tűzött papírkötés, helyenként kissé foltos.