1953 Szabad Ifjúság 5 db egymás követő száma (IV. évf. 56-60. sz., 1953. márc. 7.-12.), a címlapokon Sztálin halálával és temetésével kapcsolatos hírekkel, fotókkal. Vegyes állapotban.
1954 Jegy a Népstadionba az Aranycsapat 7:1 re végződött magyar-angol focimeccsére, a 6:3 visszavágójára Sérült / 1954 Ticket for the England vs Hungary match in Budapest. The return match of the 6:3.
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1955-1986 Vegyes nyomtatvány télel, 3 db: 1955 Szabad Művészet IX. évf. 6-7. sz. Foltos borítóval. 1984 Plakate Galeria Wolfgang Ketterer München 83. Auktion. Plakate.; 1986 Profil. 1986/10. IX. évf. decemberi szám.
1956 össz. 3 db újság Szabad Nép okt. 21. és 23. lapszáma a forradalom előzményeivel valamint a Népszabadság nov. 20. lapszáma a közvetlen azt követő időszakból, szakadásokkal, sérülésekkel.
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: nov. 1., 2. és 3., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, az új kormány névsora stb.), többek közt Örkény István és Szilvási Lajos írásaival, szakadásokkal, sérülésekkel
1956 össz. 4 db újság a forradalom és szabadságharc idejéből és a közvetlen azt követő időszakból: Magyar Nemzet, okt. 31. és Népszabadság, nov. 17., 20. és 27. lapszámai, szakadásokkal, sérülésekkel.
1958 Budapesti Helyi Érdekű Vasút (BHÉV) menetrend, Bp.-(Rákosszentmihály, Csömör)-Gödöllő. Bp., Athenaeum-ny., 18 p. Középen hajtott, a borító kissé foltos.