1848 május 1. és 2., Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, május 2. szánban néhány ceruzás jelöléssel
1848 április 17., 18., 19. Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel
1848 április 21., Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel. két lap elvált
1848 A Nemzeti c. politikai napilap december 2-i. száma. benne a nemzet képviselőinek és az ország főrendjeinek a magyar néphez (intézett felhívása) 4p.
1856 Budapesti Visszhang 29. szám Jul. 17. 1856. A címlapon a budapesti panoráma fametszetű képével, a Lánchíddal, a budai királyi palotával, háttérben a Gellért-heggyel. Pest, Herz János, valamint 2 szövegközti fametszetű képpel illusztrált, korabeli reklámokkal, restaurált, 237-244 p.
1856 Budapesti Visszhang 31. szám Jul. 31. 1856. A címlapon a budapesti panoráma fametszetű képével, a Lánchíddal, a budai királyi palotával, háttérben a Gellért-heggyel. Pest, Herz János, valamint 2 szövegközti fametszetű képpel illusztrált, korabeli reklámokkal, restaurált, foltos, 253-260 p.