1873 Klassenausweis der Zöglinge an der isr. sechsklassigen Volksschule zu Trenchin im Schuljahre 1873/3. A trencséni izraelita népiskola tanulóinak névjegyzéke, iskolai kimutatás német nyelven. Trencsén, L. Gansel-ny., 4 sztl. lev. Jó állapotban.
1879 Magyar Korona, politikai, társadalmi és közgazdasági napilap, III. évf. 49. sz., 1879. febr. 28. A címlapon XIII. Leó pápa beszéde. Szakadásokkal, foltos lapszélekkel, 4 p.
cca 1883-1884 Münchener Bilderbogen 37. München,én., Braun & Schneider, 817-824,827,864-889 t. A táblákon gazdag képanyaggal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, az eredeti, részben hiányos borítót a kötéstáblákra kasírozták, javított, restaurált lapokkal, és közte restaurált, pótolt lapokkal.
cca 1890-1900 Pilze I: Essbare Pilze. (Ehető gombafajták). Színes litográfia, papír. Lepzig, F. A. Brockhaus. Középen hajtott, kisebb felületi sérüléssel, 30,5x25 cm