1910-1911 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XIX. évf. 1-20. sz. Teljes évfolyam. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, két lap hiányzik (408/409,435/436.) + 1911-1912 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XX. évf. 1-16. sz. Majdnem teljes évfolyam. 20 számban lenne teljes. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, intézményi bélyegz...
1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
1918 A ,,Losonczi Hirlap" szépirodalmi melléklete. I. évf. 1-52. sz. (teljes évfolyam). Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Egybekötve, korabeli félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként kissé sérült lapokkal, 208 p.