1 000 Ft
17
Vegyes papírrégiség, közte I. világháborús tábori posta levelezőlap (megírva, bélyegzésekkel), cigaretta-gyűjtőkép a hitleri Németországból, József főherceget ábrázoló kép, stb.; össz. 7 db. Vegyes, részben sérült állapotban.