1937-1954 Szakszervezeti tagsági könyv, Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Bizottsága, számos tagsági bélyeggel, Bárdos Ferenc (1880-1959) szociáldemokrata vezető, a Vas- és Fémmunkások Központi Szövetségének elnöke autográf aláírásával. sérült gerincű vászonkötésben, egyik lap kijár
1939 Bp., M. kir. belügyminiszter által kiállított visszahonosítási okirat, miniszteri osztálytanácsosi aláírással, szárazpecséttel. Hátoldalán az állampolgári eskü letételét igazoló feljegyzéssel. Jó állapotban, 30x21 cm