18058.
439. Lezárult gyorsárverés
Plakát
18 000 Ft
Halálos szerelem. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Willy Fritsch, Viktoria von Ballasko, Grethe Weiser és Karl Martell szereplésével. Rendezte: Gerhard Lamprecht. Litográfia, papír. Graf.: P. Kiss. Hajtva, egy-két kis lapszéli sérüléssel, 95x31 cm