Katyi. Moziplakát, filmplakát, 1942. Tolnay Klári, Bilicsi Tivadar, Kiss Manyi, Pethes Sándor, Pethes Ferenc és mások szereplésével. Rendezte: Ráthonyi Ákos. Litográfia, papír. Graf.: Markó Géza. Kiadó: Valter Reklámkölcsönző, Bp. Hajtva, jó állapotban, 118x84 cm
Cserebere. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bordy Bella, Szilassy László és Latabár Kálmán szereplésével. Rendezte: Cserépy László. Litográfia, papír. Graf.: Muskovszky László. Bp., Kellner és Márkus-ny. Hajtva, sarkain és jobb szélén kis sérüléssel, 95x31 cm
Halálos szerelem. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Willy Fritsch, Viktoria von Ballasko, Grethe Weiser és Karl Martell szereplésével. Rendezte: Gerhard Lamprecht. Litográfia, papír. Graf.: P. Kiss. Hajtva, egy-két kis lapszéli sérüléssel, 95x31 cm
A negyvenéves asszony. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1936. Lil Dagover, Sabine Peters, Geraldine Katt és mások szereplésével. Rendezte: Reinhold Schünzel. Litográfia, papír. Graf.: P. Kiss. Kuti és Csertyánszky lit. Hajtva, kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, apró lyukakkal, 90x31 cm
Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel.