11848.
439. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm