1909 Puj-livazényi vasút vonalának kézzel rajzolt térképe, 1:750000, magyar nyelvű feliratokkal. Keller Arnold mérnők által szignózótt és datált (1909.VI.30.), akit a murányvölgyi helyi érdekű vasúttól rendeltek a vasút tervezésére. hajtásnyomokkal, kissé foltos, 43,5x41 cm / hand drawn map of the railway Puj-Petrosani in Transylvania, now Romania, signed and dated (1909) by engineer Arnold Keller...
cca 1910-1920 "Afrikai kalandok. Mervay József Szahara kutató útleírása." Azonosítatlan szerzőjű gépelt kézirat, benne autográf és gépi javításokkal, 14 p.
cca 1910-1920 Prohászka Ottokár (1858-1927) egyházi író, politikus, székesfehérvári püspök autográf sorai őt ábrázoló fotó hátoldalán, felületi sérüléssel / ragasztásnyommal, 13,5x8,5 cm
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
1914 Sopron, vétlevél a Gy.S.E.V. üzletigazgatóságától átvett bizalmas jellegű hadiforgalmi anyagról, I. világháború, hátoldalán a GySEV Üzletigazgatóság 1945-ös feljegyzésével, 34x21 cm