1983 Voyage en Hongrie. Magyarországi utazás. Kodály Zoltán jegyzetfüzete 1906-1910. Szerk., a képeket válogatta és az utószót írta: Sz. Farkas Márta. Bp., 1983, Múzsák. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Balázs Árpád nótás könyvei, I/A. II-VI. Bp., Bárd Ferenc és Fia - Rózsavölgyi. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötések, kopott borítókkal, egy gerince sérült, az egyik borítója elvált a könyvtesttől, az egyik borítóján ceruzás bejegyzésekkel, a másikban ceruzás bejegyzésekkel. Az I/A. füzet Balázs Árpád (1874-1941) által aláírt, dátumozott példány! + Kókay István dalai. Bp., Nádor Kálmán. Kiadói h...
Képes magyar jazztörténet. Kiállítási katalógus. Szerk.: Simon Géza Gábor. Bp., 2015, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.