1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" Br kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban "XVIII" római számmal T:2 / Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" Br decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF NMK 149.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph, kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error, worn gilt NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF NMK 295.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "A Császári és Királyi Katonai Generális Kormányzat Lovcen Alapítványa Montenegróban" bronzozott tombak sapkajelvény "Ausgef.Atel.G. Gurschner Wien VII/2" gyártói jelzéssel (33x31mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "LOVCEN-STIFTUNG DES K.u.K. MILITAR-GENERAL-GOUVERNMNET IN MONTENEGRO 10. JAN. 1916 (Lovcen Foundation of the k.u.k. Military General Government in ...
Székely Károly (1882-1941) 1916. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" cink emlékérem hátlapi felirat nélkül (61mm) T:1- folt
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "4. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1917" hadifém sapkajelvény. "Winter & Adler A.G. Wien" gyártói jelzésse (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1917. "4. Armee - Weihnachten im Felde 1917" war metal cap badge with "Winter & Adler A.G. Wien" manufacturer's sign (44x30mm) C:AU
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.