Festmények és grafikák Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2821233
10157
440
48000
Kántor Lajos (1922-2013): Budai táj, 1960. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60x80 cm. 2792156
10158
440
Káplár Ferenc (1937-2020): Táj. Olaj, papír. Fakeretben. 41,5×77,5 cm Sérüléssel a képen 2806650
10159
440
22000
Keleti Jenő (1920-1998): Színes táj. Olaj, farost, jelzett, 50×58 cm 2830308
10160
440
48000
Keleti Jenő (1920-1998): Csendélet csokorral. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív keretben, 70×50 cm 2729761
10161
440
24000
Kesztyűs Ferenc (1932-), 2 db mű: "Rózsa" (1988) és "Séta az erdőben" (1987). Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és autográf ajándékozási sorokkal Obersovszky Gyula (1927-2001) szerkesztő, költő, 1956-os forradalmár részére. "Rózsa" kissé sérült. Fa keretben,18,5×9 cm 2832896
10162
440
Kéri Imre (1945-): Jegyzetek a XX. századból. Akvatinta, papír, jelzett, számozott: 19/30, 35x25cm. 2888543
10163
440
Kiss Elek (1938-1995): Szürreális kép. Olaj, papír. Jelezve jobbra középen. 30x24 cm Dekoratív, ovális, üvegezett fa képkeretben. 2888540
10164
440
30000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép, 1990. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. 34x48 cm. Fakeretben. 2888414
10165
440
19000
Klie Annamária (1931-2013): Virágok. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 64×50 cm 2782108
10166
440
15000
Klimó István (1883-1961): Portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 68×55 cm 2865496
10167
440
26000
Komárik János (működött a XX. sz. első felében):Esti Tabáni részlet Olaj, fa Jelzett, keretben 20,5x26,5 cm 2891739
10168
440
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Tehenek a vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró folttal, 29x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft