Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75, szitanyomat, papír, jelzett és számozott (94/100) a hátoldalá, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (94/100) on the reverse
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Kréta, Ida hegye. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Kováts Nagy Ira autográf feliratával. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Őrségi ablak. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Kováts Nagy Ira autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 23×30 cm
Kórusz Márta (?-): Szőnyi pad Zebegényben. Tempera, farost. Jelzés nélkül. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben. 30x40 cm
Kővágóné Zsóri Balogh Erzsébet (1955-): Virágok. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, bal alsó sarkában kissé deformált, hátoldalán német nyelvű tanúsítvánnyal, fakeretben, keretből kimozdult, 19×8,5 cm