Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások betűtipográfiái, gyűrűk és spirálok, sorjázóversek, amelyekben a két szomszédos szótag kapcsolódik össze szóvá, vagy a dinamikus kép- és hangversek, performanszok, továbbá a fiktív önéletírások (regények), tanulmányok, műfordítások mind-mind az aktuális avantgárd megjelenítői. E műfaji gazdagság mellett Papp Tibor előkelő helyet foglal el a világirodalom számítógépes költészetében is.
Pecsenke József (1942-1989): Tom Wolfe világa - the opening (recent painting in America - first version), 1985. Akril, chestwood 4 PLY rag museum board (kartonhoz hasonló) hordozó. Jelezve középen fent. Plexi mögött. Plexi kissé sérült, 102x142 cm / Acrylic on chestwood 4 PLY rag museum board. With Plexi covering the front. Plexi a bit damaged. 102x142 cm