Festmények és grafikák Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851020
10266
440
Perei Zoltán (1913-1992): Nimfa. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 10,5x15,5 cm 2851030
10267
440
Perei Zoltán (1913-1992): Poseidon. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 8x15 cm 2856394
10268
440
15000
Platthy György (1908-2003): Memento mori, 1945. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm. 2653394
10269
440
Pólya József (1923-1994): Kitörés. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 32x41 cm. Üvegezett fakeretben. 2653390
10270
440
Pólya József (1923-1994): Rózsák. Kollázs, papír. Jelzett. 29,5x42 cm. Üvegezett fakeretben. 2890435
10271
440
Prihoda István (1891-1965): Vidám társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x30,5 cm 2890463
10272
440
Prihoda István (1891-1965): Lokálban. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18x14 cm 2743075
10273
440
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadásokkal, 50×37,5 cm 2857267
10274
440
30000
Prohászka Antal (1935-): Cím nélkül, olaj, farost 50x60 cm Jelzett, Keretben. 2820801
10275
440
Prudits Ella (?- ): Virág. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24x15,5 cm 2744547
10276
440
Radich Péter: Fácánt vadászó kutyák. Olaj, papír, jelzett, datált 1911. Kis felületi sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 32x49cm 2887454
10277
440
32000
Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, dublírozott. Dekoratív, sérült fakeretben, 70×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft