Festmények és grafikák Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2869034
10290
440
Remsey Gábor (1925-1999): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, számozott 19,5x29,5 cm 2839015
10291
440
14000
Róna Emy (1904-1988), 2 db mű: Majmok. Kréta, papír, egyik jelzett és datált (Róna Emy 1963), a jelzett mű alp tetején rajzot nem érintő apró sérüléssel, 30×21 és 18x13 cm 2538724
10292
440
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán pecséttel, üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm 2689792
10293
440
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Gesztusok (cím nélkül). Olaj, papír, jelzett, dekoratív plexiüvegezett keretben, 29,5x20 cm. 2739568
10294
440
15000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Pörgés, 1997. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×40 cm. Fakeretben. 2689793
10295
440
19000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, papír, jelezve jobbra lent (halványan), dekoratív plexiüvegezett keretben, 20x29,5 cm. 2856402
10296
440
22000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Befejezetlenség, 2001. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal, 60×60 cm / Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, 60×60 cm 2887643
10297
440
32000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Sailing, 2016. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Rubint Ávrahám Péter Művészeti Alapítvány bélyegzőjével, dekoratív fakeretben. 64x49 cm 2887686
10298
440
14000
Ruzicskay György (1896-1993): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2887680
10299
440
14000
Ruzicskay György (1896-1993): Gesztusok. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2887678
10300
440
14000
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2883726
10301
440
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft