Szász Károly István (1909-1979): Hősök tere a Szépművészeti Múzeummal, Budapest. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 40×49 cm / Oil on wood, signed lower right, slighty damaged, framed.
Szekeres Béla (Budapest, 1890 - ?): Asszonyok a tájban. Olaj, tempera, papír, üvegezett keretben. Jelezve balra lent: Szekeres B. 46x50 cm.
"Festő, grafikus. Tanulmányait az Iparművészeti Főiskolán végezte. 1911-1912-ben Rio de Janeiró-ban dolgozott. Olaszországi hadifogsága után, 1919-től működött Budapesten. Több kiállításon vett részt, ahol tájképeit és alakos kompozícióit mutatta be. Egy műve a Magyar Nemzeti Galériában található. "
Szontágh Tibor (1873-1930): Tutajok a Tiszán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán korabeli Nemzeti Szalon valamint Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesülete kiállítási raglapokkal. 21×32 cm
Tasnádi József (1960-): Joseph Roulette, 1999. Nyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×82 cm