Festmények és grafikák Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2687337
10338
440
Tábori József (1928-2001): Mártélyi Tisza part. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x32 cm 2715516
10339
440
Tábori József (1928-2001): Tanya viharban. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm 2687335
10340
440
Tábori József (1928-2001): Tanya. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 21x30 cm 2861267
10341
440
130000
Amerigo Tot (1909-1984): Alakok. Litográfia, papír. Jelzett. 44x62 cm Üvegezett keretben
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2890037
10342
440
4600
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm 2740400
10343
440
3200
Tuka László (1924-2007): Olvad a hó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (88/100). Lap széle kissé foltos. 41,5x27,5 cm 2750683
10344
440
44000
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton vadkacsákkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent: Tunyogi Szűcs, üvegezett fakeretben. 42,5x52,3 cm 2748355
10345
440
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Balaton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben. 38x33 cm 2750682
10346
440
Tunyogi Szűcs Sándor (1890-1974): Tiszadadai falusi ház. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent: Tunyogi, üvegezett fakeretben. 26x22 cm 2860667
10347
440
Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban, 1958. Akvarell, tus, papír, jelzett. 13x13 cm 2860660
10348
440
Ujváry Lajos (1925-2006): Királyfürdői részlet, 1962. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 21x12,7 cm 2860697
10349
440
Ujváry Lajos (1925-2006): Olvasó hölgy portréja. Olajpasztell, karton, jelzett, jobb alsó sarkában sérült. 67x48,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft