Festmények és grafikák Tételek száma: 382
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2760397
10072
440
Doór Ferenc (1918-2015): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 47x35 cm 2887712
10073
440
15000
Drégely László (1932-1990): Fekete tulipán, fehér madár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Drégely László autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Fakeretben, 10×10 cm 2781143
10075
440
E. Horváth István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20×26 cm 2653347
10076
440
4800
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Tópart. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 16,5x24 cm 2851441
10077
440
24000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Tulp dr. asztrál testet vizsgál. Computer print, papír, jelzett, számozott: 3/14, 25x35 cm. Üvegezett kereteben / computer print on paper, signed, numbered: 25x35, framed 2711872
10078
440
Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben. 2887128
10079
440
24000
Erdei Sándor (1917-2002): össz. 24 db politikai portré karikatúra. Ceruza, tus papír, többségében jelzett. 18x13 cm körüli méretekben. + hozzá néhány másolat is: Antal József, Göncz Áprád, Csurka, Obersovszky Gyula stb Orbán (másolat) 2888136
10080
440
Erdélyi Tibor (1961-): Könnyed szárnyak. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 35x35 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 2825780
10081
440
28000
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm 2705988
10082
440
50000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Hegyvidéki táj (Buda környéke). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 42×30,5 cm / Watercolour on paper, signed lower right, framed with glass. 2734702
10083
440
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm 2773065
10084
440
30000
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft