Hajós Hollanda Éva (1935-): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett. Dekora... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hajos-Hollanda-Eva-1935-Alfoldi-taj-Olaj-farost-jelzett-Dekorativ-uvegezett-fakeretbe~II2887766
2887766
10110
440
Leírás: Hajós Hollanda Éva (1935-): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19,5x40 cm Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából.
: pk