William Powell Frith (1819-1909) festménye után, William Holl (1807-1871): An English Merry-making in the Olden Times. Színezett metszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 62x92 cm
200 db viselettörténeti és történelmi metszet, 1900 körül. Litográfia, papír, jelzett a metszeten (Dess. et lith. par Fr. Hottenroth), intézményi bélyegzővel, lap sarkaiban ceruzás jelzéssel, lap széle részben sérült és foltos, 24x16,5 cm.
Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jean François Janinet (1752-1814) metszése: IV. Henrik francia király portréja. Színezett akvatinta, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 25x21,5 cm
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db régi japán fametszet: Harcos és férfi alak. Fametszet, papír. Egy lap két oldalára kasírozva. Sérült, foltos, megviselt állapotban. 25x18 cm
Augusztinovics Pál (1763-1837), az erdélyi főszámvevőség elnöke, aki végrendeletében az unitárius egyházra hagyta vagyonát. Litográfia, papír. R. k. lyc. kőnyomdája Kolozsvárt. 23x16,5 cm. Apró folttal.