Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 220

Koós Hutás Gergely: Örökség. Regény. I-II. köt. [Egy kötetben.] A szerző által aláírt példány. Bp., 1943., Koós H. G. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
18776.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs I. kötet. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - -. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18777.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Palotai Boris: Julika. Bp., Athenaeum. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
18778.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
18779.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
18780.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Sinclair Lewis: Kingsblood Royal. Ford.: Bányász György. Bp., 1948, Nova, (4)+421 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18781.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
1899 A Hét, politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XIX. kötet. (1899. január-június). Bp., 1899, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), (4)+432 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel, ex libris-szel.
18782.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
1912 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. XVIII. évfolyam, II. kötet (27-52. sz., 1912. márc. 31. - szept. 22.) Bp., 1912, Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4)+668 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
18783.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szabó Magda 4 műve (3 kötet): Freskó. Bp., 1964, Magvető. + A szemlélők. Bp., 1973, Magvető. Első kiadás. + Alvók futása - Zeusz küszöbén. Szabó Magda művei. Bp., 1976, Magvető - Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18784.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Móricz Zsigmond: Erdély. - - történelmi regénytrilógiája. Tündérkert. A nagy fejedelem. A nap árnyéka. Bp., 1935, Athenaeum, 904 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18785.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
11
Békés István: Magyar Ponyva Pitaval. A XVIII. század végétől a XX. század kezdetéig. Bp., 1966, Minerva, 480 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Wallace, Lewis: Ben-Húr I-II. köt. Ford.: Szekrényi Lajos. Szeged, 1894, A fordító kiadása, (Szeged, Bába Sándor-ny.), 1 (címkép, Lewis Wallace arcképe) t.+6+352 p.; 4+346 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült, kissé kopott gerinccel, az I. kötetben az előzéklapok hiányoznak, utolsó lap ragasztott, a második kötetben az előzéklapok hiányoznak
18787.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft