Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta: Németh Lajo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500043/Kondor-Bela-Tizenhet-rezkarc-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Nemeth-Lajos-Bp-1980-Corvina-~II2892501
2892501
18371
440
Books: Architecture, Art
Leírás: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt írta: Németh Lajos. Bp., 1980, Corvina, Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
: karap_norbert