10 000 Ft
Sobó Jenő: Erdészeti építéstan. II. rész: Út-, vasút- és hídépítéstan. Selmeczbánya, 1899, Országos Erdészeti Egyesület (Joerges Ágost özv. és Fia-ny.), XV+(1)+971 p. Számos szövegközi ábrával illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.