https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500037/Kuharszky-Tihamer-Egyiptom-O-Egyptom-feltarasa-Tut-Anch-Amon-farao-sirja-A-hat-vilagres~II2893713
2893713
18118
440
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
LeÃrás:
Kuhárszky Tihamér: Egyiptom. Ó-Egyptom feltárása. Tut-Anch-Amon fáraó sirja. A hat világrész. Utazások és feledezések IX. Bp., 1924, Világirodalom. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, régi könyvtári bélyegzésekkel és cÃmkével, laza fűzésel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras