3 000 Ft
13
1842 Pesti Hírlap 160. sz. Julius 14. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. A címlapon Kőrösi Csoma Sándor halálhírével. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 491-498 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.