Amerikai Egyesült Államok 1928. "Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York (Magyar Zarándoklat - Kossuth-emlékmű)" műanyag kitűző magyar és amerikai trikolor szalagokkal, tokban (56mm) + "A Kossuth-szobor
- Leleplezési ünnep részletes programja + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 1928. május 11. XXXIX. évfolyam 26. szám, benne cikk az eseményről T:AU
USA 1928. "Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York" plastic badge with hungarian and american tricolor ribbon, in case (56mm) + "Program of the Festivities and Entertainments - Kossuth Monument Unveiling" + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 11th May 1928, 39th Year, 26. In it article about the event C:AU
Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. "Western Electric Sound System" jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2
USA 1929-1958. "Western Electric Sound System" hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
Ausztria / Stájerország DN "Stájerország Nagy Becsületrendje" zománcozott fém kitüntetés (70mm) T:UNC
Austria / Steiermark ND "Große Ehrenzeichen des Landes Steiermark (Great decoration of the state of Styria)" enamelled metal decoration (70mm) C:UNC
Bulgária 1978. "Bulgária felszabadulásának 100. évfordulója emlékérem" aranyozott kitüntetés mellszalagon T:1-
Bulgaria 1978. "Jubilee Medal for the 100th Anniversary of the Liberation of Bulgaria from Ottoman Domination, 1878-1978" gold plated decoration on ribbon C:AU
Csehszlovákia ~1970-1980. 12db klf tártai turistajelvény, közte zománcozott is, gyűjtői tokban C:UNC,AU
Czechoslovakia ~1970-1980. 12pcs of diff tourist badges of the Tatra, with enameled pcs also, in collectors case C:UNC,AU