6 000 Ft
2 darab patikaüveg, kobalt kék palack, felületén domború"Radiosola Medica" felirat, kopásokkal jelzett: MR, m: 14 cm, zöld üveg palack, felületén domború "Athenstaedt & Redeker Hemelingen Bremen" felirat, kopásokkal, 22.5 cm