10714.
441. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
Heinrich Hoffmann (1859-1933): Német városrészlet (Kromberg v. Kronberg?), 1886. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 29x23 cm