10707.
441. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra fent), XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!