Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2905039
10117
441
Dettár György (1892-1951): Portrék, 2 db, ceruza, papír, jelzés nélkül, másik pecséttel, 18,5×15 és 115,×7 cm 2495544
10118
441
Dienes István (1905-1977): Dombos táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31x46 cm 2495540
10119
441
9500
Dienes István (1905-1977): Kerti társaság. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x44 cm 2860339
10120
441
Duray Tibor (1912-1988): Kiáltás. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,11x17 cm 2900415
10121
441
60000
DK jelzéssel: Vác, főtér, piaccal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült keretben. 38x52 cm 2904526
10122
441
Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm 2523044
10123
441
Ék Sándor (1902-1975): Új iskola. Litográfia, papír, jelzett. Lap teteje kissé hullámos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 49×37,5 cm 2523043
10124
441
Ék Sándor (1902-1975): Épül a tengerjáró. Litográfia, papír, jelzett. Lap alja kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 49×37,5 cm 2523046
10125
441
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színes litográfia, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 49×37 cm 2863283
10126
441
Éva Wiegisser (1946-): Jesus wird zum Tode verurteilt. Üveg festmény. Jelzett, keretben 31x25 cm 2872961
10127
441
El Liszickij (1890-1941): Két négyzet története, 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 84x59 cm 2872941
10128
441
El Liszickij (1890-1941): Két négyzet története, 1920. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, kisebb törésnyomokkal, 85x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft