Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2819504
10189
441
60000
Hetényi Tibor (1891-1977): Hölgy sárga ruhában. Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x53 cm 2798287
10190
441
70000
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm 2850782
10191
441
140000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Monotípia, papír. Jelzett. 20×23 cm. Üvegezett fakeretben.
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2846231
10192
441
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x27 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, E.A. artist's proof, 37x27 cm. 2652765
10193
441
Hencze Tamás (1938-): Hencze, Ungarische Künstler mappából. Szitanyomat, jelzés nélkül, 34x29 cm 2448128
10194
441
B. Hajdú László (1926-1998): Marikám. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett. 33×24 cm 2901618
10195
441
Honti Nándor (1878-1961): Körmenet. Olaj, karton, jelzett; keretben. 16x10 cm 2903148
10196
441
B. Hajdú László (1926-1998), 10 db vázlatrajz: Róma, Rijeka, Capri, Velence, Genf, álló női akt stb.. Golyóstoll, papír, 2 db jelzett, többi jelzés nélkül (autográf felirattal). 33×24 cm 2811947
10197
441
Hornyánszky Gyula (1924-1995) festő, grafikus hagyatékából egy mappa, össz. 46 db, főleg grafikák (ceruza, toll, tus), közte néhány kézirat, meghívó, stb. Jelzéssel / jelzés nélkül, vegyes méretben és állapotban. 2640280
10198
441
Hermann Zoltán (1954-): ZRL 02, 1997. Fotocinkográfia, raszteres klisé, ofszet, papír, jelzett, számozott (25/50). Paszpartuban, 10,5×16 cm 2896718
10199
441
11000
Inés Honfi (1973- ), magyar származású, dán festő: Virágok. Olaj, vászon, jelzett, 40x30 cm 2900083
10200
441
Izsák Jenő (1953-) Elektronika 4 db karikatúra. Tus, papír. 15x22 cm-ig Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft