Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2904584
10225
441
Kukla Mátyás (1928-): Parkrészlet, 1959. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x27 cm. 2903835
10226
441
3400
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Nyárfás. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/16), 21×30 cm 2903549
10227
441
Kósa Bálint (1932-): Gyermekláncfű. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli apró szakadásokkal, 27×20,5 cm 2903496
10228
441
4600
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Paripa. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm 2903492
10229
441
4600
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ügető és ló. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/100). 34x24 cm 2625993
10230
441
Kkállai Henrik (1976- ): Kerti fák. Olaj, préselt lemez, keret nélkül, jelzett, 59,5x32cm 2580934
10231
441
46000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Virágzás. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, korabeli, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm 2779605
10232
441
19000
B. Kalmár Mária (?-): Hófedte falu. Olaj, kartonra kasírozott vászon, keretben, jelzett, 40x50cm 2905176
10233
441
Kun Sarolta (1990-): Zodiákus sorozat: Bika. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 40x50 cm 2872149
10234
441
Kun Sarolta (1990-): Zodiákus sorozat: Kos. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 40x50 cm 2803802
10235
441
60000
Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm 2459098
10236
441
Konecsni György (1908-1970): Csopak.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft