Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2833453
10261
441
Kós Károly (1883-1977): Kalotaszegi cserepes. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 10x10 cm 2833460
10262
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 10x10 cm 2833465
10263
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyszéli kisnemesi porta. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 10x10 cm 2833480
10264
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi város. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 11x11 cm 2833605
10265
441
Kós Károly (1883-1977): Havasi móc-ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 11x11 cm 2833597
10266
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 11x11 cm 2833608
10267
441
Kós Károly (1883-1977): Kalotaszegi magyar nemesi kúria. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 11x11 cm 2833610
10268
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi ház. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, 10,5x10,5 cm 2833618
10269
441
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi templom. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, bal felső sarkában törésnyommal, 12,5x11 cm 2833622
10270
441
Kós Károly (1883-1977): Régi kalotaszegi jobbágyház pitvara sütőkemencével. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott, hajtásnyommal, 10x10 cm 2876762
10271
441
48000
Lux Antal (1935-): Szerenád egy vízcsapnál, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 3/32. 44,5x48 cm. Párdarabja kiállítva: Pop art a 70-es években Magyarországon, Szentendrei Régi Művésztelep és Galéria, 2013. Magyarországon nagyon ritka darab, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! Lap alján apró szakadással/ Antal Lux (1935-): Serenade. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 3/32. 44,5x48 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art! With very minor tear on the bottom. 2822173
10272
441
32000
Lux Antal (1935-): Konektor, 1976. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 12/12. 29,5x35 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft