Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2903945
10298
441
15000
Macskássy Izolda (1945-2021): Táltos. Barna és fekete toll, jelzett. 29,5x21 cm 2851371
10299
441
Müller Árpád (1961-2006): Zenész, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 5/15 számozással. 7×5,5 cm. 2874270
10300
441
11000
Móra László (1947-): Tóth Ilona, 1956-os mártír emlékképe. Olaj, vegyes technika, applikáció, farost, jelezve balra lent. Egyedi, kissé sérült fakeretben. 54,5x69,5 cm 2904322
10301
441
Molnár Dénes (1947-2000): Szent István album, 12 db nyomattal erdélyi helyszínekről, fametszetű, számozott (70/150) és a művész által jelzett borítóban, 30x21 cm 2798896
10302
441
Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm 2731007
10303
441
90000
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció, 2012-19. Computer print, papír, jelzett. E 1/1 számozással. Plexiüvegezett keretben, plexi kisé sérült. Egyedi, gyűjtői darab! 22,5x22,5 cm / Manfred Mohr (1938-): Geometric composition, 2012-19. Computer print on paper, signed. Numbered: E 1/1. Framed. 22,5x22,5 cm 2717011
10304
441
32000
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm 2905169
10305
441
14000
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2824158
10306
441
19000
Molnár Bertalan (1933-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, fakeretben, 45×60 cm 2768746
10307
441
Makó András (1959-): Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 37x18 cm 2871858
10308
441
Molnár Ibolya, Ibi (?-): Patak. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm 2777184
10309
441
6500
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Álló női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft