Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2851330
10310
441
Müller Árpád (1961-2006): Orvos, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE V/XV. számozással. Lapon néhány kevés apró folttal. 7×5,5 cm. 2872979
10311
441
40000
P Manszurov (?-?): Funkcionalista festmény (előszó az Októberi Forradalom grafikái c. albumhoz). Szitanyomat. Fajó János által jelzett és datált (Fajó 78). Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, 85x60 cm 2896068
10312
441
Mersits Piroska (1926-1988): Utca. Guache, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm 2897791
10313
441
Meitner László (1900 - 1960): Önarckép, Hidegtű, papír. Jelzett, paszpartuban, hátoldalán autográf felirattal. Ritka, gyűjtői darab. 2903777
10314
441
Morvai Tibor (1954-): Koldusálom, 2005. Tus, papír, kartonra kasírozva, jelzett a hátoldalán, 38x24,5 cm. 2903782
10315
441
Morvai Tibor (1954-): Éva dalok V., 2005. Tus, kollázs, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán a művész címkéjén feliratozott, 52,5x32 cm 2898313
10316
441
Mészáros Lajos (1925-1971): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×34 cm. 2895144
10317
441
Nemes Szondy István: Csendélet könyvvel. Akvarell, papír, Dekoratív keretben Jelzett. 11x13 cm , 2448098
10318
441
Nagy Lajos (1956-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett. 41,5x33 cm 2500268
10319
441
5500
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm 2903135
10320
441
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm 2903138
10321
441
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft