Pfannl Egon (1911-1973): Budapest ostroma. 7 db nyomat, Klösz Nyomda: Buda az ostrom után. 1945-ben, kétszáz példányban készült mappa. Fragmentum, eredetileg, 12 db-ból álló mappa volt. Jelzett a nyomaton. 38x24 cm. Kissé megviselt állapotban.
Rényi Krisztina (1956-) és Pirk László (1953-) litográfiáival kiadott falinaptár az 1989-es évre. Mindegyik a művész által jelzett és számozott (77/88), litográfiák mérete: 31x43 cm, lapméret: 49x63. Komplett, hiánytalan, össz. 12 db litográfia.
Alekszandr Mihajlovics Rodcsenko (1891-1956): Jelvenyterv. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajó János. Feltekerve, szakadással, 60x84 cm