Festmények és grafikák Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2727756
10406
441
28000
Szegvári Károly (1920-2002): Favágók. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben. 50x80 cm 2895085
10407
441
Szalontai Éva (1951- 2013): Nyári hangulat. OLaj, textil, kartonra kasírozva. . Jelzett 62x57 cm Kissé hullámos az alja 2899441
10408
441
Szekeres József (1944-): Kakas, 2012. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 41,5x58,5 cm 2899429
10409
441
Szekeres József (1944-): Lávafolyam, 2011. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 35x50 cm 2904538
10410
441
46000
Szalay Lajos (1909-1995): Alakok (tanulmány). Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 25×17 cm. 2903966
10411
441
M. Szűcs Ilona (1925-): Virágok. Akvarell, tus, karton, jelzett, 23,5x31,5 cm 2903960
10412
441
Szász Károly István (1909-1979): Arc. Tus, papír. Jelzett. 29x38,5 cm 2903830
10413
441
Szűcs János (1917-1995): Ördögárok (Budai hegyek). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva kasírozva, 29×38 cm 2896048
10414
441
50000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 37x26 cm 2896052
10415
441
30000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Éjszaka Monotípia, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben 29x36 cm 2822919
10416
441
70000
Szentgyörgyi József (1940 - 2014): Romos pince. Olajtempera, karton, sérült keretben, 70x100 cm 2806156
10417
441
26000
Szontágh Tibor (1873-1930): Dombos táj (kétoldalas mű, hátoldalán napos tájrészlet). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 33×46 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft