Nagy Árpád "Pika" (1950-): Babtisztérium. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Pika). Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: MAMŰ Galéria, Budapest, 2023, csoportos kiállítás. 100x80 cm. / oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Exhibited: MAMŰ Gallery, Budapest, 2023, group exhibition, 100x80 cm.
Gross Arnold (1929-2015): Tordai kert II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 14x19 cm
Markó Erzsébet (1947 - ): Romantikus táj. Olaj, farost. Jelzett, üvegezett keretben. 70x90 cm. Budapesten, a Magyar Képzőművészeti Főiskolán tanult 1968-1972 között. Mesterei: Kádár György, Kokas Ignác. Országos egyéni és csoportos tárlatokon mutatta be munkáit. Külföldön Brüsszelben, Finnországban és Dániában állított ki. Díjak: Derkovits-ösztöndíj (1996), Neufeld Anna-díj (1993), Madách-díj (1...