7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Károlyi András (1938-): Álom és valóság. Ofszet, tus, akvarell, kréta, papír, jelzett, számozott, 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!